W czwartkowe popołudnie piłkarze Altyn Asyr oraz Ahal rozegrają swoje piąte spotkanie w Yokary Liga. Dla tych co nie wiedzą, drużyny te rywalizują w Turkmenistanie.

Typy Dnia – 30 kwietnia (czwartek)

Altyn Asyr vs Ahal. Typ i Analiza

W meczu tych drużyn wyraźnym faworytem są piłkarze Ahal i to ich zwycięstwa w czwartek się spodziewam. Po czterech rozegranych spotkaniach zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

W dotychczasowych meczach z całą pewnością można powiedzieć, że prezentowali się bezbłędnie. I tu trzeba podkreślić, wygrali wszystkie cztery mecze! Nie mają żadnych słabych stron, a przynajmniej na dzień dzisiejszy, solidnie się bronią i bardzo dobrze atakują.

polski bukmacher betfan

Można więc powiedzieć, że to są ich mocne atuty, czyli gra w defensywie i ofensywie. Dlatego liczę na ich kolejne w tym sezonie zwycięstwo. Piłkarze Ahal strzelili dotychczas osiem bramek i nie stracili żadnego gola. Sezon rozpoczęli od zwycięstwa u siebie z Nebitci 2-0.

Następnie 3-0 pokonali Merw, drużynę Sagadam ograli 2-0, przypominam że to wszystkie mecze u siebie. Natomiast w ostatniej kolejce na wyjeździe pokonali Kopetdag Asgabat 1-0. Jak więc widać, to najlepszy dowód na to, że piłkarze Ahal są w bardzo dobrej formie.

Jak w ostatnich tygodniach spisywał się ich rywal? Piłkarze Altyn Asyr plasują się na niższym czwartym miejscu w tabeli i mają sześć punktów na koncie. Zgadza się, nie odnotowali jeszcze porażki co widać w tym bilansie spotkań 1-3-0, ale jak widać w przeciwieństwie do Ahal mają zaledwie jedno zwycięstwo na koncie prawda? no właśnie, a to już daje do myślenia.

Dwa ostatnie mecze ta drużyna zremisowała, jeden do jednego z Kopetdag Asgabat i takim samym rezultatem zakończyła ostatni mecz z Energetik. Najnowszy bezpośredni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem 3-1 piłkarzy Ahal. Tym bardziej w czwartek powinni wygrać, zwłaszcza że są w bardzo dobrej dyspozycji.

Typ: 2

Rate this post
legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułŻodzino – Ruch Brześć – 26 kwietnia (niedziela)
Następny artykułIsłacz Mińsk – Biełszyna – 10 maja (niedziela)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.