W 2019 roku reprezentacja Anglii do lat 21 nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa remisując towarzysko z Polską 1-1 i przegrywając z Niemcami 1-2. Słabo rozpoczęła także mistrzostwa europy gdzie w pierwszej kolejce na Stadio Dino Manuzzi przegrała z Francją 1-2. W tym meczu zaprezentowała się beznadziejnie, czy wynagrodzi to swoim kibicom podczas spotkania z Rumunią? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 21 czerwca (piątek)

Euro U21: Anglia vs Rumunia. Mecz w którym wszystko jest możliwe

Jak już napisałem na wstępie, Anglicy w tym roku nie cieszyli się jeszcze ze zwycięstwa, co prawda spotkań towarzyskich nie należy brać na poważnie, ale także mecz z Francją pokazał, że piłkarze w najlepszej dyspozycji nie są. W tym spotkaniu oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki, a najgorszy jest fakt, że oddali trzy niecelne, a jeden został zablokowany.

Jak więc widać, w sumie Anglia stworzyła sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych co jest najlepszym podsumowaniem jej bardzo słabej gry. Jakby tego było mało, mogła stracić więcej bramek, bo Francja zmarnowała dwa rzuty karne. Po tym meczu Anglicy powinni być zadowoleni z wyniku, bo to był najniższy wymiar kary.

polski bukmacher betfan

Czy wyciągną po tym meczu jakieś wnioski i na tle Rumunii zaprezentują się zdecydowanie lepiej? szczerze mówiąc ciężko powiedzieć, zwłaszcza że to są młodzieżowe mistrzostwa europy do lat 21, a jak wiadomo, na takich turniejach wszystko jest możliwe. Niemniej bukmacherzy o czym świadczą kursy w piątek przewidują zwycięstwo reprezentacji Anglii, kursy w ofercie widnieją w granicach 1.50.

Ja jednak znalazłem inne rozwiązanie na to spotkanie. Z uwagi na fakt, iż ten zespół niepewnie spisuje się w defensywie co chociażby pokazał mecz z Francją, to polecam tu stawiać over 2 z opcją zwrotu w przypadku dwóch bramek po kursie 1.34 w LVBet. Jeżeli kogoś interesują wyższe kursy, można także grać over 2,5 po kursie 1.75 w Totolotek.

Anglia może to spotkanie wygrać, ale może także przynajmniej jednego gola stracić. Na dodatek Rumunia przystąpi do tego spotkania uskrzydlona zwycięstwem nad Chorwacją aż 4-1. W meczu z tym przeciwnikiem stworzyła sobie aż dziewiętnaście sytuacji bramkowych i oddała siedem celnych strzałów na jego bramkę. I to najlepszy dowód na to, że jej ofensywa stoi na dość wysokim poziomie. Historia bezpośrednich spotkań przemawia za Anglią która w czterech meczach z Rumunią nie odnotowała jeszcze porażki, a w poprzednim roku towarzysko wygrała 2-1.

Podsumowując, na papierku oczywiście ta reprezentacja jest wyraźnym faworytem, ale tak naprawdę w piątek wszystko zweryfikuje boisko. Po ostatnim meczu Anglii i Rumunii można powiedzieć, w bezpośrednim starciu wszystko się może zdarzyć, jedną jak i drugą drużynę stać na zwycięstwo, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest przynajmniej over 2.

Typ: powyżej 2 gola

5/5 - (1 vote)
legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułParagwaj – Katar – 16 czerwca (niedziela)
Następny artykułKolumbia – Chile – 29 czerwca (sobota)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.