Faworyzowana Słowacja w piątek podejmować będzie Białoruś. Obie reprezentacje zmierzą się w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów. W tym spotkaniu przewiduję zwycięstwo Słowaków. Dlaczego? Zapraszam do analizy.

Białoruś – Słowacja – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)

Białoruś vs Słowacja. Typ i Analiza

Reprezentacja Słowacji sklasyfikowana jest na 45. miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Białoruś plasuje się na miejscu nr. 93. Białorusini wygrali trzy ostatnie mecze towarzyskie. Jednak Jordania, Indie i Bahrajn jak widać nie są tak mocnymi reprezentacjami jak Słowacja.

Zwycięstwa więc nie powinny dziwić. W kwalifikacjach Mistrzostw Świata Białorusini praktycznie nie istnieli. Byli przysłowiowym chłopcem do bicia. W ośmiu grach odnieśli aż siedem porażek i zaledwie jedno zwycięstwo.

polski bukmacher betfan

Nic więc dziwnego, że zajęli ostatnie miejsce w grupie. W fazie grupowej stracili najwięcej bramek, bo dwadzieścia cztery. Jak więc widać, ich najsłabszym punktem jest formacja defensywna.

Pod względem ofensywnym Słowacja w przeciwieństwo do Białorusi jest reprezentacją mocniejszą, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ale w najbliższy piątek powinna to jeszcze potwierdzić. Pod koniec marca towarzysko wygrała z Finlandią 2-0 co powinno napawać optymizmem.

Na Mundialu w Katarze Słowacy nie wystąpią, ponieważ w eliminacjach zajęli trzecie miejsce. Ale swoim rywalom napsuli sporo krwi. W ostatniej kolejce na wyjeździe rozbili Maltę 6-0. Jeżeli w piątek zaprezentują się podobnie jak w kwalifikacjach Mistrzostw Świata, to uważam że mecz z Białorusią zakończą zwycięstwem.

Typ: 2 (kurs 1.65 na Superbet)

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułChelsea – Leicester – Typy bukmacherskie 19 maja (czwartek)
Następny artykułSzkocja – Armenia – Typy bukmacherskie 8 czerwca (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.