Jak mamy zachować się, gdy ważny mecz rozgrywa nasza ulubiona drużyna, a my nie mamy dostępu do telewizora? Życie bardzo często toczy się tak, że nie zawsze istnieje możliwość siedzenia w wygodnym fotelu i przeżywać emocje związane z meczem w domowym zaciszu. Na szczęście cała sytuacja nie jest aż tak tragiczna jak mogłoby się wydawać na początku. Jak oglądać mecze na swoim telefonie i czego potrzebujemy, by móc kibicować swojemu zespołowi w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie?

stream online za darmo
Darmowe mecze na żywo przez telefon

Jak oglądać mecze na żywo telefonie?

Mecze na telefonie możemy oglądać na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich, najprostszym, jest skorzystanie z normalnej przeglądarki telefonicznej  Musimy jednak pamiętać, że mecze na żywo w telefonie wymagają od nas posiadania bardzo dobrego połączenia sieciowego. W przypadku Internetu o niskiej prędkości, transmisja będzie stale się zacinać i przerywać lub będzie bardzo kiepskiej jakości.

Oglądanie przy użyciu przeglądarki mobilnej

Do oglądania meczów przez telefon musimy tylko zainstalować w swoim telefonie lub tablecie przeglądarkę mobilną. Najlepszym wyborem będzie skorzystanie z znanych nam z komputera przeglądarek jak np. Google Chrome czy Firefox. Żeby pooglądać mecz musimy wyszukać sobie jakiś serwis transmitujący mecze. Przykładem może być np. polska strona meczyki, która zbiera transmisje z różnych sportów i umieszcza je w jednym miejscu. Oglądający może więc wybrać na co ma ochotę i wcisnąć przycisk play. 

polski bukmacher betfan
darmowy bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skorzystanie ze specjalnych aplikacji pozwalających na oglądanie transmisji sportowych

Istnieje także kilka aplikacji, z których możemy skorzystać, w celu obejrzenia transmisji sportowych. Po pierwsze, możemy skorzystać z połączenia trzech aplikacji, które umożliwią nam komfortowe oglądanie meczy. Pierwszym z programów jest VLC, czyli aplikacja pozwalająca nam na oglądanie video. Jest to w pełni darmowa i legalna aplikacja, którą znajdziemy w sklepie Google Play. Drugą z aplikacji jest Ace Stream. Ma ona za zadanie wspomóc i ułatwić nam streaming meczów w telefonie.

Podobnie jak w przypadku VLC, Ace Stream dostępny jest z poziomu Google Play. Trzecia z aplikacji, Arena 4 Viewer, jest niestety bardziej problematyczna, gdyż musimy pobrać ją z Internetu. Nie znajduje się ona niestety w sklepie Google. Po zainstalowaniu powyższych aplikacji musimy uruchomić program Arena 4 Viewer i wybrać interesujący nas mecz. Po chwili odpali się stream i będziemy mogli oglądać nasze wymarzone spotkanie.

Alternatywą może być ściągnięcie programu SopCast, który również pozwala na oglądanie transmisji z wielu różnych kanałów telewizyjnych. Aplikację ściągniemy bez problemu ze sklepu Google. Korzystanie z programu SopCast nie należy do trudnych zadań. Wystarczy tylko wyszukać interesujący nas program i od tego momentu możemy cieszyć się transmisją sportową naszego ulubionego meczu.

Transmisje oferowane przez bukmachera

Coraz większa liczba serwisów bukmacherskich oferuje nam możliwość skorzystania z darmowych streamów spotkań, które znajdują się w ich ofercie. Jest to całkowicie darmowy i legalny sposób. Potrzebujemy tylko posiadać konto u danego bukmachera i zainstalować jego aplikację mobilną. Obecnie legalne transmisje video za darmo oferują:

Fortuna
Forbet
STS TV

Niestety, transmisje oferowane nam przez bukmacherów mają pewien minus – brak komentarza. Co prawda nie jest to duża przeszkoda, gdyż w zamian dostajemy darmowy stream o całkiem niezłej jakości, ale co poniektórzy mogą się mocno rozczarować.

Co więcej, może się również okazać, że jeśli chcemy pooglądać mecz z niższej ligi, to bukmacher nie będzie posiadał streamu z niego w swojej ofercie. Warto jednak skorzystać z tej usługi, gdyż czasami może to być jedyna opcja na pooglądanie meczu w niezłej jakości. 

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułZakłady online coraz popularniejsze
Następny artykułFirma bukmacherska Betclic online w Polsce
Legalni bukmacherzy online. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce 2019. Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy bez depozytów za darmo.