Betclic to firma bukmacherska, która posiada już renomę na rynku zakładów wzajemnych online. Wynika to z faktu, że istnieje ona już na europejskim rynku od 2005 roku. Wówczas założył ją Francuz, Nicolas Beraud wraz ze swoim współpracownikiem. Wkład własny w rozwój firmy wynosił początkowo 3 miliony euro. Firma jednak bardzo szybko zaczęła się rozwijać – prezes Betclica posiadał bowiem wrodzone zdolności do wczuwania się w potrzeby graczy oraz do prowadzenia biznesów. Coraz wyższa pozycja Betclica na francuskim rynku spowodowała, że zakupem firmy zainteresowali się również inwestorzy. Jeden z nich, firma Mangas Gaming, zaoferowała prezesowi 50 milionów euro za 75% jego udziałów. Prezes długo się nie zastanawiał – sprzedał swoje udziały, a od tej pory Betclic zaczął rozwijać się jeszcze szybciej niż dotychczas. Owocem tego rozwoju jest również wejście tego bukmachera na polski rynek jakiś czas temu.

zakłady online betclic
Fira bukmacherska Betclic online – Zakłady sportowe w Polsce

Betclic – aplikacja mobilna 

Legalny bukmacher Betclic stara się podążać za najnowszymi trendami w zakresie technologii. Właśnie dlatego firma przygotowała specjalną aplikację mobilną Betclic. Dzięki niej można obstawiać zakłady Betclic w dowolnie wybranym miejscu na świecie bez żadnych komplikacji. Oprócz tego, posiadacze smartfonów z zainstalowaną aplikacją Betclic mogą również liczyć na dodatkowe bonusy i profity. Zachęcamy zatem gorąco do tego, aby pobrać tę aplikację na swój telefon. To naprawdę się opłaca!

Zakłady online Betclic – opinie

Betclic opinie wśród graczy posiada bardzo zróżnicowane. Słabe opinie tego bukmachera wynikają przede wszystkim z tego, że bukmacher ten posiada stosunkowo słabą ofertę dla nowo zarejestrowanych graczy. Z drugiej strony prowadzi on bardzo łagodną politykę w zakresie warunków obrotowych i kursowych. Są również tacy gracze, którzy chwalą go za dużą ilość promocji dla stałych graczy – wyjątkowo atrakcyjna jest na przykład promocja „Zaproś znajomego”, dzięki której za zaproszenie do gry swoich przyjaciół można otrzymać od Betclic 100 złotych ekstra na obstawianie zakładów online. 

polski bukmacher betfan
darmowy bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic – oferta dla nowo zarejestrowanych graczy

Każdy bukmacher organizuje szeroką liczbę promocji dla nowo zarejestrowanych graczy. W ten sposób w bardzo szybkim czasie można uzyskać naprawdę dużą liczbę zarejestrowanych graczy. Z racji tego, że Betclic jest jednym z najkrócej istniejących bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych online, to jego oferta dla nowych graczy nie jest zbyt urozmaicona. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowo zarejestrowani gracze tego bukmachera. 

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic – warunki promocji dla nowo zarejestrowanych graczy bukmachera 

Bonus od wpłaty w wysokości do 1000 złotych w Betclic to jedyna akcja promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych użytkowników. Jej zasady są niezwykle proste. Wystarczy, że wpłacimy nasz pierwszy depozyt (maksymalnie 1000 złotych), a Betclic podwoi wpłaconą przez nas sumę. Dla przykładu: jeśli zdecydujemy się wpłacić 900 złotych, to Betclic całkiem za darmo wpłaci na nasze konto bukmacherskie drugie 900 złotych.

Prawda, że bardzo proste? Jest to promocja, którą stosuje bardzo wielu bukmacherów online. Niestety, Betclic Polska organizuje tylko jedną promocję, co na tle pozostałych bukmacherów wypada bardzo blado. Na korzyść tego buka działa jednak fakt, że stosuje on bardzo przyjazną dla graczy politykę w zakresie wymogów kursowych i obrotowych. Ta informacja z pewnością sprawi, że jego ofertą zainteresuje się całkiem spora liczba użytkowników.

Oferta dla graczy zza granicy w Betclic

Osoby zza granicy mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości 200 złotych. Jest to zwyczajny bonus typu cashback, który otrzymuje się przy pierwszym depozycie online.

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułDarmowe mecze na żywo legalnie w telefonie
Następny artykułAnderlecht – Seraing – Typy bukmacherskie 8 sierpnia (niedziela)
Legalni bukmacherzy online. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce 2019. Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy bez depozytów za darmo.