Chcecie systematycznie pomnażać swoje pieniądze? Jednym ze sposobów na realizację tego celu są zakłady bukmacherskie. Musicie wybierać jednak tylko takie firmy hazardowe, które działają w oparciu o licencję – uzyskaną od Ministerstwa Finansów. Takie instytucje są bowiem całkowicie legalne, a gra w nich nie oznacza złamania żadnego przepisu. Co jest potrzebne, aby wygrywać? Dobry bukmacher to solidny fundament. Poza tym przydaje się wiedza, doświadczenie, nieco szczęścia itp. Ważne jest również to, aby odpowiednio zarządzać swoim kapitałem. Jakie aspekty trzeba tutaj wziąć pod uwagę?

kapitał w bukmacherce
Jak zarządzać kapitałem w zakładach bukmacherskich?

Jak dużo gotówki przeznaczać na zakłady?

Mnóstwo osób ma dylemat związany z tym tematem. Niektórzy błędnie uważają, że spokojnie mogą zagrać za całość – na wybrane przez siebie mecze. Oczywiście, jest taka możliwość. Żaden bukmacher nie narzuca Wam sposobu gry. Przyjmuje się jednak, że warto rozłożyć swój budżet zdecydowanie inaczej.

Pamiętajcie zatem, że kwoty wydawane na pojedyncze zakłady nie powinny przekraczać kilku procent Waszego stanu konta! Ewentualna przegrana nie będzie bowiem bolesna w skutkach. Trzeba wiedzieć, że zakłady bukmacherskie pozwalają systematycznie zarabiać pieniądze, ale warto nastawić się na opcję długofalową. Po prostu lepiej jest wygrywać mniejsze kwoty, ale zdecydowanie częściej.

polski bukmacher betfan

Co stanie się, kiedy zagracie za wszystko i przegracie? W ten sposób może ucierpieć Wasz domowy budżet, ponieważ będziecie chcieli szybko odegrać się i znowu wpłacicie gotówkę… Takie porażki będą dla Was zatem bardzo kosztowne, a przecież tego można uniknąć.

Jeśli będziecie bowiem grać za kilka procent swojego budżetu, to macie szansę wyciągać wnioski z Waszych ewentualnych niepowodzeń. Z czasem oczywiście stawki mogą być coraz większe. Na początek trzeba jednak zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby finalnie porządnie zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Dlaczego warto ustawiać sobie limity?

Czym charakteryzuje się profesjonalna gra? Ważne jest to, aby ustalić sobie pewne limity. Czego one dotyczą? Między innymi maksymalnej stawki, która zostanie przez Was wpłacona z domowego budżetu na zakłady bukmacherskie. Pamiętajcie, aby była to kwota, którą ewentualnie możecie stracić. Nie powinniście zatem korzystać z pieniędzy, które są przeznaczone na przykład na czynsz, jedzenie, książki dla dzieci itp. Byłoby to skrajnie nieodpowiedzialne.

Niestety, przegraliście wszystko – nawet stosując się do wyżej wymienionych zasad? Jeśli ustaliliście sobie, że nie możecie wpłacić więcej pieniędzy w danym miesiącu, to tego po prostu nie róbcie. W takich sytuacjach nie mogą występować żadne odstępstwa od reguły. Wolny czas od zakładów można zaś poświęcić na to, aby po prostu poszerzać swoje kwalifikacje w tym aspekcie.

Warto również ustalić sobie limity, które będą dotyczyły tego, kiedy wypłacicie ewentualnie wygrane. Udało Wam się podwoić początkowy kapitał? Wcześniej ustaliliście, że w takim właśnie momencie wypłacicie tę różnicę? W takim razie tak właśnie zróbcie.

Na koncie zostanie Wam i tak na tyle dużo pieniędzy, aby znowu je pomnażać. Będziecie mieli również poczucie, że udało Wam się zarobić pierwszą gotówkę w zakładach bukmacherskich, co jest bardzo satysfakcjonujące i motywujące.

legalny bukmacher betclic
Następny artykułZakłady online coraz popularniejsze
Legalni bukmacherzy online. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce 2019. Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy bez depozytów za darmo.