Bukmacher STS online wszystkim nowym graczom.na start oferuje graczom bonusy powitalnego i to w różnego rodzaju. A mianowicie premie za depozyt czy też bezpiecznych kuponów.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Jednak trzeba wiedzieć, że w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji konta. Wykonać to można jedynie poprzez stronę www.STS.pl.

Następnie gracz musi dokonać wpisać kod promocyjne w formularzu rejestracyjnym „BETONLINE”. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą aktywne.

polski bukmacher betfan

Premia 100% za wpłatę

Warto jest mieć na uwadze, że po dokonaniu pierwszego depozytu gracz będzie mógł liczyć na extra środki. A dokładnie mówiąc otrzyma on premie 100% wpłaty do 300 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 200 PLN. Taka sama kasę otrzyma w prezencie od bukmachera STS. Łącznie gracz będzie posiadał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Fortuna bonus na start

Jednak to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego I trzeciego depozytu gracz otrzyma darmowe środki o wartości 50% wpłaty odpowiednio do 500 PLN I 700 PLN. Wszystko, co musi gracz zrobić to wpisać w STS kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania nowego konta.

Warto również mieć na uwadze, że każdy pierwszy zakład z niżej wymienionych kategorii jest objęty Cashbackiem. A dokładnie mówiąc z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych, a także Betgames. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Porozmawiać powyższe bonusy powitalne każdy gracz sam start może otrzymać 1640 PLN na sam start od bukmachera STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułDudelange – Pyunik – Typy bukmacherskie 26 lipca (wtorek)
Następny artykułPogoń Szczecin – Wisła Płock – Typy bukmacherskie 13 sierpnia (sobota)