W czwartkowy wieczór o godzinie 21:00 czasu polskiego „Lisy” podejmować będą West Brom, czyli drużynę która znajduje się w strefie spadkowej. Dlatego przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 22 kwietnia (czwartek)

Leicester vs West Brom. Typ i Analiza

Pierwsze spotkanie tych drużyn na The Hawthorns zakończyło się pewnym zwycięstwem Leicester 3-0. Obie drużyny mierzyły się w pierwszej kolejce. „Lisy” były drużyną lepszą, a więc wygrały zasłużenie.

Dziś po trzydziestu jeden rozegranych spotkaniach plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Jak więc widać, należą do najlepszych drużyn Premier League. Ich bilans spotkań przedstawia się następująco, 17-5-9.

polski bukmacher betfan

Natomiast ekipa West Brom lokuje się na miejscu dziewiętnastym. 5-9-17 – to jej bilans dotychczasowych spotkań. Jak więc widać, między tymi drużynami jest ogromna różnica prawda? no właśnie.

Obie drużyny są w podobnej formie, w pięciu ostatnich grach Premier League zgromadziły po siedem punktów. Dlaczego więc faworytem są gospodarze? z prostego powodu, ponieważ mają znacznie silniejszą jedenastkę.

W dwóch ostatnich meczach ligowych „Lisy” przegrały z Manchesterem City 0-2 i West Hamem United 2-3. Ich przebudzenie nastąpiło w ostatnim meczu pucharu Anglii gdzie na Wembley pokonały Southampton 1-0 i tym samym awansowały do wielkiego finału. To zwycięstwo musiało im dodać większej pewności siebie.

Uważam więc, że teraz będzie już tylko lepiej i „Lisy” przełamią się także w Premier League. Dlaczego piłkarze West Brom pokonali Chelsea 5-2? ponieważ ci ich zlekceważyli, a ostatnie zwycięstwo z drużyną Southampton 3-0 w dalszym ciągu o niczym nie świadczy, bo ostatnimi czasy „Święci” grają słabo. Leicester to drużyna z najwyższej półki. Dlatego bukmacherzy słusznie faworyzują ten klub.

Typ: 1

Rate this post
legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułInter – Cagliari – Typy bukmacherskie 11 kwietnia (niedziela)
Następny artykułAth. Bilbao – Atl. Madryt – Typy bukmacherskie 25 kwietnia (niedziela)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.