Bukmacher STS online zmniejsza wszystkim graczom przegrane za obstawienie meczy z Wimbledonu. Na konto typera może trafić nawet 60 PLN.

Gwarantowane 60 PLN na Wimbledon od STS

Emocji na pewno podczas spotkań Wimbledonu nie brakuje. Dodatkowo możemy emocjonować się występy naszych rodaków, a jedną z faworytów jest nie kto, inny jak Iga Świątek.

Natomiast każdy z typerów może liczyć na limitowaną ofertę promocyjną „Cashback do 60 PLN na LIVE”, a jest ona dostępna w dniach od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

polski bukmacher betfan

Zaznaczyć jest koniecznie, że gracz, który chce skorzystać z wspomnianej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy za przegrane kupony w STS:

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” są zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Nie ważny, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz koniecznie jest to, aby typ pochodzić z oferty LIVE z kategorii na Wimbledon o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS przyzna zwrot 15% za każdy przegrany zakład spełniający powyższe warunki. Maksymalnie na konto każdego typera może wrócić nawet 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS automatycznie dokonają niżej wymienionych bonusów. Kod promocyjny STS, który obecnie brzmi BETONLINE daje graczom najwięcej gratisów.

Wówczas już trzy pierwsze wpłaty objęte będą promocją. Za każdą z nich gracz otrzyma premię. A łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułSzkocja – Armenia – Typy bukmacherskie 8 czerwca (środa)
Następny artykułHJK – RFS – Typy bukmacherskie 6 lipca (środa)