Ostatniego meczu na Veltins Arena z Werderem Brema Niebiescy dobrze nie wspominają, ponieważ przegrali 0-1. Po ostatniej kompromitacji z mistrzem Niemiec niewykluczone, że przegrają kolejny mecz z Werderem.

Typy Dnia – 26 września (sobota)

Schalke vs Brema. Typ i Analiza

W przeszłości Schalke było jednym z najlepszych klubów Bundesligi, najlepszym tego dowodem jest sezon 2017/2018 w którym zajęło drugie miejsce w tabeli. Jak więc widać, najlepsze lata Niebiescy mają już za sobą. Najgorsze jest to, że nie widać światełka w tunelu.

Po sezonie 2017/2018 w następnym prezentowali się katastrofalnie, niewiele brakowało, a pożegnaliby się z ekstraklasą. Ostatecznie jednak rozgrywki zakończyli na miejscu czternastym. Sezon 2019/2020 też do najlepszych nie należał o czym świadczy dwunaste miejsce w tabeli.

polski bukmacher betfan

Po kompromitującej porażce z Bayernem Monachium 0-8 kibice Schalke mają także prawo obawiać się sezonu 2020/2021, bo póki co nie wygląda to najlepiej. Bawarczycy rozjechali Niebieskich jak walec, stwarzając sobie dwadzieścia dwie sytuacje bramkowe i oddając dwanaście strzałów w światło bramki.

Po tak fatalnym meczu naprawdę trudno być optymistą. Jednym pocieszeniem przed kolejnym meczem jest fakt, że porażkę w pierwszej kolejce Bundesligi zaliczyli także piłkarze Werderu którzy na swoim boisku przegrali z Herthą Berlin 1-4.

Sęk w tym, że w przeciwieństwie do Schalke Brema pozostawiła po sobie lepsze wrażenie. Problem w tym, że w poprzednim sezonie jak już wspomniałem wygrała na Veltins Arena 1-0. Dlatego w sobotę daję jej większe szanse na zwycięstwo, zwłaszcza że bardzo dobrze prezentowała się podczas spotkań sparingowych. Wygrała wszystkie mecze, plus w pucharze Niemiec z drużyną Jena 2-0.

Typ: X2

legalny bukmacher betclic