Walka przegranych w drugiej kolejce Ligi Narodów. Mowa o reprezentacjach Serbii oraz Turcji które bezpośrednio zmierzą się w niedzielę. Mecz odbędzie się w Belgradzie. Transmisja w Polsat Sport News.

Typy Dnia – 6 września (niedziela)

Serbia vs Turcja. Typ i Analiza

Na Stadionie Rajko Mitić mam nadzieję z lepszej strony pokażą się Serbowie. W pierwszej kolejce doznali wyjazdowej porażki z Rosją 1-3. Jak więc widać, z bardzo mocnym przeciwnikiem w dodatku na jego terenie.

Zauważmy jednak, że w Moskwie Serbowie byli drużyną częściej atakującą. Stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, mieli piętnaście podejść do przeciwnika. 60% czasu utrzymywali się przy piłce, a mimo to odnieśli porażkę 1-3. Bo w piłce nożnej najważniejsza jest skuteczność czego w Moskwie zabrakło Serbom.

polski bukmacher betfan

Mimo porażki pokazali się z niezłej strony, a kibice tej reprezentacji mogą być dobrej myśli przed kolejną rywalizacją z Turcją, zwłaszcza że ci na tle reprezentacji Węgier zaprezentowali się zdecydowanie słabiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że swój mecz przegrali w Turcji 0-1 co było niespodzianką, w końcu przez bukmacherów Turcja była uważana za faworyta.

I trudno się dziwić, bo ostatnimi czasy na swojej ziemi praktycznie nie przegrywała. Zwykle Turcy na swoim boisku grają dobrze, są bardzo mocni. No właśnie, czyżby powodem porażki był brak publiczności? tego wykluczać nie można.

Mimo wszystko jest to niepokojący sygnał przed meczem z Serbią, zwłaszcza że ta reprezentacja niedzielny mecz rozegra u siebie i mimo ostatniej porażki z Rosją można być optymistą, gdyż pozostawiała po sobie dobre wrażenie.

W meczu z Węgrami Turcy nie byli sobą, jakby brakowało im determinacji. Zwykle przyzwyczajeni są grać przy obecności publiczności. Podobnego scenariusza możemy spodziewać się w Belgradzie co wykorzystać mogą Serbowie. Ostatni raz u siebie przegrali z Portugalią 2-4 podczas eliminacji Euro 2021. Większość spotkań w swoim kraju wygrali co napawa optymizmem przed meczem z Turcją.

Typ: 1

Rate this post
legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułRosja – Serbia – Typy bukmacherskie 3 września (czwartek)
Następny artykułCracovia – Stal Mielec – Typy bukmacherskie 12 września (sobota)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.