W czternastej kolejce białoruskiej Wyszejszaja Liha drużyna Smorgonie podejmować będzie Gomel. Zdecydowanie lepszą formą imponują goście. Nic więc dziwnego, że przystąpią do tego spotkania w roli faworyta.

Typy Dnia – 26 czerwca (sobota)

Smorgonie vs Gomel. Typ i Analiza

W Białoruskiej ekstraklasie rozegrano dotychczas trzynaście kolejek. Piłkarze Gomel wywalczyli w nich dwadzieścia cztery przez co zajmują czwarte miejsce w tabeli. Mają szanse zakończyć sezon w strefie pucharowej.

Jak więc widać, w sobotnim meczu ze Smorgonie będą chcieli odnieść cenne zwycięstwo. Licząc wszystkie rozgrywki, w pięciu ostatnich meczach odnieśli cztery zwycięstwa co powinno napawać optymizmem. Ostatnio w 1/16 finału pucharu Białorusi Gomel wygrało z FK Orsza 6-2.

polski bukmacher betfan

Natomiast wcześniej w lidze poradziło sobie z drużyną Isłacz Mińsk 2-0. Goście dobrze spisują się w ofensywie. Jak dotąd strzelili dwadzieścia siedem bramek. 7-3-3 – to ich bilans spotkań.

Piłkarze Smorgonie prezentują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Brakuje im jakości w ofensywie. A ich defensywa jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski o czym świadczy ten bilans bramkowy 7:30.

W trzynastu grach odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo, trzy razy zremisowali i dziewięć razy przegrali. Z dorobkiem sześciu punktów zajmują przedostatnie piętnaste miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce Smorgonie zremisowało z Dynamem Brześć 2-2. We wcześniejszym meczu z FK Słuck także podzieliło się punktami 1-1. Poza tym ostatnio w 1/16 finału pucharu Białorusi przegrało z Arsenalem Dzyarzhynsk 1-2.

W grze gospodarzy poprawy nie widać co powinni wykorzystać goście którzy są w zdecydowanie lepszej formie. W poprzednim sezonie na zapleczu Wyszejszaja Liha Gomel pokonało na wyjeździe Smorgonie 3-1 co jest dobrym znakiem przed kolejnym bezpośrednim starciem.

Typ: 2

Rate this post
legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułWęgry – Francja – Typy bukmacherskie 19 czerwca (sobota)
Następny artykułKuPS – Oulu – Typy bukmacherskie 30 czerwca (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Skuteczne analizy bukmacherskie za darmo. Najlepsi typerzy w Polsce znani z forum BetOnline.