Rośnie popularność internetowych zakładów sportowych. Polacy coraz chętniej wybierają możliwość obstawiania zdarzeń sportowych u bukmachera kosztem puszczenia kuponu w lotto. Choć w tym drugim przypadku potencjalna wygrana może dochodzić do kilkunastu czy kilkudziesięciu milionów złotych (przy trafieniu szóstki) to jednak prawdopodobieństwo zwrotu zainwestowanych pieniędzy zdecydowanie przemawia na korzyść zakładów sportowych.

zakłady bukmacherskie w polsce
W Polsce zakłady bukmacherskie online co raz popularniejsze

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Dość powiedzieć, że przy dwudrogowym zdarzeniu (takie gdzie występują dwie możliwości rozstrzygnięcia: wygrana lub przegrana) prawdopodobieństwo wytypowania prawidłowego wyniku to 50% podczas gdy szansa trafienia 6 w totka to 1 do 14 milionów. Rośnie więc liczba Polaków decydujących się na mniejszy, ale pewniejszy zysk kosztem marzeń o wielkich milionach z bardzo niewielką szansą na ich spełnienie. Dlatego zakłady bukmacherskie w Polsce rosną z bardzo szybkim tempie.

Na rosnącą popularność zakładów bukmacherskich ma również wpływ ich łatwa dostępność. To już nie tylko stacjonarne punkty przyjmowania zakładów – główny sposób puszczenia kuponu jeszcze 10-15 lat temu. Dziś stacjonarne punkty to już przeżytek bowiem zdecydowanie większą popularnością cieszą się zdalne formy dostępu – strona internetowa oraz urządzenia mobilne (smartfony, tablety, itp.).

polski bukmacher betfan
sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dziś zagrać ulubione zdarzenie sportowe można dosłownie w każdej chwili, o każdej porze dnia i nocy, nic więc dziwnego, że poszczególne firmy ograniczają do minimum obecność stacjonarnych punktów w swoim portfolio – ich prowadzenie generuje bowiem nieporównywalnie większe koszty niż obsługa zdalnych kanałów dostępu, z których mogą skorzystać klienci z całej Polski. Efektywność i zasięg również jest bez porównania.

Można się tu posłużyć choćby przykładem największego polskiego bukmachera – firmy STS, której 80% obrotu generowane jest drogą online, poprzez zakłady wnoszone przez internet oraz urządzenia mobilne. Trend ten systematycznie wzrasta bowiem dziś, w dobie XXI wieku internet przestał już być nowinką zarezerwowaną wyłącznie dla młodych, chłonnych umysłów. Dziś z internetu korzystają i ludzie w średnim wieku i emeryci, jest to bowiem kolejne naturalne i powszechnie dostępne medium obok radia i telewizji.

Rynek zakładów sportowych rozwija się w nim z niesamowitą wręcz prędkością, a wygoda z jaką można dziś zagrać kupon na mecz ulubionej drużyny czy wynik walki bokserskiej dostarcza rozrywki nieporównywalnie większej, wszak dziś zdarzeń czy kombinacji w ramach jednego i tego samego zdarzenia w ofercie każdego bukmachera jest zdecydowanie więcej.

legalny bukmacher betclic
Poprzedni artykułJak prawidłowo zarządzać swoim kapitałem?
Następny artykułDarmowe mecze na żywo legalnie w telefonie
Legalni bukmacherzy online. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce 2019. Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy bez depozytów za darmo.